Condor - Medium Asslaut Bag - Czarny

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Condor
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
  • 349,99 zł

Średniej wielkości plecak taktyczny o pojemności 30 litrów renomowanej firmy Condor Outdoor. Został on wyprodukowany z bardzo wytrzymałego poliestru o gęstości 1000D w kolorze czarnym.

Plecak posiada jedną dużą komorę główną, w której znajduje się przegroda zamykana elastyczną gumą ze ściągaczem oraz dwie naszyte z przodu kieszenie. W górnej znaleźć można zamontowany na tasiemce karabinek na klucze. Dolna natomiast wyszyta jest miękką stroną rzepu Velcro oraz taśmą do montażu ładownic. Wszystkie kieszenie zapinane są na mocne dwukierunkowe zamki z grubymi zębami. Od strony pleców miękka, wyprofilowana wyściółka z obszytej prasowanej pianki zapewniająca bardzo wysoki komfort użytkowania. Pod nią znajduje się zamykany na rzep Velcro przedział na worek hydracyjny. U góry plecaka znajdują się trzy zamykane wyprowadzenia na rurkę do wody.

Wygodne, wyłożone wyściółką szelki posiadają pionową regulację, po jednym D-Ringu do mocowania sprzętu i pas piersiowy. Pas biodrowy zaopatrzono w możliwość demontażu oraz przeźroczystą przegrodę na dane użytkownika. Plecak dodatkowo posiada wzmocniony uchwyt do przenoszenia.

Na bokach znajdują się ułatwiające pakowanie cztery regulowane i zapinane na klipsy troki kompresyjne. Dzięki zastosowaniu zewnętrznych palsów (systemu poziomych troczeń) z każdej strony plecaka oraz na pasie biodrowym istnieje możliwość zamontowania dodatkowych modułów zgodnych ze standardem MOLLE/PALS.

Wymiary: 48 x 30 x 23 cm