NEBO - Latarka Red Line RC

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
  • 159,99 zł

Przeznaczona do codziennego użytku akumulatorowa latarka w zestawie z ładowarką MagDock. Cechują ją niewielkie rozmiary, niska waga, cztery tryby pracy, regulowana wiązka światła oraz moc wynosząca aż 320 lumenów.

Latarka posiada obrotową głowicę, która w prosty i szybki sposób pozwala na regulację wiązki światła (zoom x4). Dodatkowo zastosowano w niej technologię OC (Optimised Clarity) zapewniającą intensywną i wyraźną wiązkę światła charakteryzującą się równomiernym rozproszeniem.

Dużą zaletą latarki jest magnes umieszczony na końcu chwytu - dzięki takiemu rozwiązaniu można ją przyczepić do dowolnej metalowej powierzchni. Model ten uruchamiany jest włącznikiem umieszczonym pod głowicą. Zamontowany na obudowie zdejmowany sprężysty klips umożliwia wygodne i pewne przenoszenie latarki.

Latarka ładowana jest za pomocą dedykowanej stacji ładującej MagDock z silikonowymi, antypoślizgowymi podkładkami. Jest ona wyposażona w metalową płytkę, dzięki której latarka posiadając w podstawie magnes trzyma się jej pewnie w czasie procesu ładowania. Do zestawu dołączony jest przewód USB umożliwiający podłączenie ładowarki do komputera stacjonarnego, laptopa lub power banku.

Tryby pracy:   
- wysoki: 320 lumenów, czas pracy 1 godzina, zasięg 110 metrów   
- średni: 125 lumenów, czas pracy 2 godziny, zasięg 70 metrów   
- niski: 32 lumeny, czas pracy 9 godzin, zasięg 35 metrów   
- strobo: 320 lumenów, czas pracy 2 godziny, zasięg 110 metrów

Dane techniczne
Materiał obudowy: aluminium
Długość: 90-99 mm
Średnica: 25-30 mm
Waga: 94 g
Moc: 320 lumenów
Zasilanie: integralny akumulator Li-Ion
Orientacyjny czas ładowania: ok. 2 godziny