Sluban - Klocki Army - F 117 Nighthawk

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
  • 89,00 zł 60,00 zł

Zestaw klocków składa się z 209 elementów, mieści się w pudełku 33x29x7 cm, a trudność złożenia oceniliśmy na stopień średni. Zbudowany model o długości 23 cm, waży 616 gramów. Klocki wykonano z tworzywa ABS, producent dołącza czytelną obrazkową instrukcję składania. Wspólne budowanie samolotu z dzieckiem to gwarancja świetnej zabawy i wspaniałych wspomnień.

Klocki przeznaczone dla dzieci powyżej 6 roku życia.

Sluban Attack Aircraft M38-B0108 (seria Army), replika amerykańskiego taktycznego samolotu bombowego F-117 Nighthawk firmy Lockheed wraz z figurką pilota. Leć niezauważony przez wrogą przestrzeń powietrzną w legendarnym samolocie typu stealth F-117 Nighthawk. Zrzuć bomby dokładnie w punkcie wyznaczonym przez Twojego dowódcę. Taktyczny bombowiec, przeznaczony do wykonywania precyzyjnych ataków na cele naziemne jest do Twojej dyspozycji. Wojska lądowe czekają na wykonie przez ciebie misji. Klocki rozwijają wyobraźnię, a zabawa może trwać wiele godzin.

 

 

Produkowane od 2004 roku klocki Sluban pasują do klocków innych znanych producentów. Oznacza to, że można powiększać swoją kolekcję klocków o tematykę związaną z wojskiem i wojskowością, co z kolei daje nieskończenie dużą ilość wariantów w budowaniu swojej wymarzonej armii. Produkty Sluban wyróżnia również dużo niższa cena zestawów w odniesieniu do innych znanych producentów.