Sluban - Klocki Navy - Krążownik z załogą

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
  • 369,00 zł 258,00 zł

Zawierający 577 elementów zestaw jest oceniany jako trudny do złożenia. Zapakowany w pudełko o wymiarach 64 x 47.5 x 9 cm. Klocki wykonano z tworzywa ABS, producent dołącza czytelną obrazkową instrukcję składania.


Klocki przeznaczone dla dzieci powyżej 6 roku życia.

Klocki Sluban Navy krążownik z załogą (M38-B0126). Okręty tej klasy mają bogate wyposażenie elektroniczne umożliwiające wykrywanie celów i skuteczne kierowanie uzbrojeniem. Podstawowym zadaniem amerykańskich krążowników rakietowych jest obrona przeciwlotnicza i przeciwrakietowa, w mniejszym stopniu przeciwpodwodna zespołów floty, w skład których wchodzą lotniskowce. Służą też do atakowania celów naziemnych pociskami Tomahawk. W skład zestawu wchodzi 8 osobowa załoga.

 

Firma produkująca klocki Sluban istnieje od 2004. Ważnym atutem tej marki jest kompatybilność z klockami innych znanych producentów. Daje to nieograniczone możliwości w dostosowaniu kolekcji wojskowej do własnych potrzeb. Produkty Sluban charakteryzuje atrakcyjna cena zestawów w porównaniu do innych znanych producentów.